N.
Koučinga programmas tēma: Būt spējīgākai uzticēties savai komandai un mainīt savu fokusu no sīkumiem uz stratēģiskiem jautājumiem, lai kļūtu par augstākā līmeņa vadītāju de facto un vairāk izbaudītu savu darbu un dzīvi kopumā.
N. tas bija svarīgi, jo, lai gan pavisam nesen viņa bija apstiprināta augstā vadības amatā lielā uzņēmumā, viņa jutās iestigusi detaļās, e-pastos, vilkšanā līdzi ar pirkstu savas komandas padarītajam. Izkāpšana no eksperta lomas, domāšanas un rīcības maiņa, kļūstot par augstākā līmeņa vadītāju, bija būtisks personīgs izaicinājums. N. bija sajūta, ka viņa ir uz robežas. Katra diena ar aizvien jauniem sīkumiem kļuva aizvien lielāka un smagāka kā sniega bumba, kas veļas no kalna. Nekāda prieka par darbu un tas sāka ietekmēt arī attiecības mājās.
Pēc programmas:
J.
Koučinga programmas tēma: Būt spējīgākam saklausīt un paļauties uz savu iekšējo balsi kā galveno atskaites punktu biznesa mērķu uzstādīšanā un sasniegšanā; realizēt pašpārliecinātāku un stratēģiskāku līderību darbā, un panākt veslīgu līdzsvaru starp karjeru un pārējām dzīves jomām.
J. šī tēma bija aktuāla, jo viņš bija nonācis līdz apziņai, ka viņa biznesa mērķus patiesībā uzstāda citi – viņam nebija miera, ja otrs ir sasniedzis vairāk. No vienas puses tas šķita motivējoši, no otras – tas radīja milzīgu iekšēju spriedzi. Bija sajūta, ka viņa mērķi vispār nekad tā arī nebūs sasniedzami, jo tie visu laiku mainās atkarībā no tā, ko sasniedz tuvākie sāncenši. Dzīšanās pēc kustīgajiem mērķiem bija pārvērtusi visu dzīvi darbā un absolūtu atkarību no sava uzņēmuma. Cenšoties visu kontrolēt, rezultāts bija pretējs – sajūta, ka darbs kontrolē viņu. Vēloties rādīt priekšzīmi saviem darbiniekiem, J. bija kļuvis par sava uzņēmuma ķīlnieku – allaž būt pirmajam, aiziet pēdējam. Tam visam klāt vēl nāca neuzticēšanās, sajūta, ka pats izdarīs vislabāk taču no otras puses liela neizlēmība, šaubīgums.
Pēc programmas:
K.
Koučinga programmas tēma: Būt spējīgākai pieņemt savas dzīves notikumus tādus, kādi tie ir, un atbildēt uz tiem ar lielāku mīlestību, vieglumu un līdzcietību pret sevi un pārējiem.
K. tas bija svarīgi, jo viņa ik mirkli sevi iekšēji tiesāja un viņas pašvērtējums bija atkarīgs no tā, kā viņu vērtē citi. Citu spiediena rezultātā viņa visu dzīvi bija izmisīgi centusies izveidot savu ideālo "Es", un viņas personības vājās puses dzina viņu izmisumā. Sastopoties ar dzīves pārbaudījumiem, kuru rezultātā nācās mainīt karjeras plānus, it īpaši pēc piedzīvotajiem augstajiem sasniegumiem starptautiskā arēnā, atgriežoties Latvijā, K. radās sajūta, ka viņa ir iesūkta purvā, kurā trūkst intelektuālās intensitātes. Nespēja kontrolēt dzīves notikumus un konfrontācija ar realitāti radīja nopietnu iekšējo spriedzi, un K. bija pamatīgi nogurusi no šī strīda ar dzīvi.
Pēc programmas:
S.
Koučinga programmas tēma: Būt spējīgākai apzināties un respektēt savas vajadzības, lai mana dzīve iegūtu lielāku vitalitāti, nozīmīgumu, jēgu un autentiskumu, un es kļūtu interesanta pati sev un citiem.
S. tas bija svarīgi, jo viņa savu dzīvi izjuta kā vienmuļu, garlaicīgu un pelēcīgu, bez prieka avota. Viņa apzinājās iekšējās brīvības trūkumu, ļāva sevi citiem - vecākiem, skolotājiem, partenrim allaž ievirzīt "pareizajās sliedēs" un pieņemt lēmumus viņas vietā. Viņai bija grūti formulēt pašai savas vajadzības, nemaz nerunājot par to respektēšanas lūgšanu citiem. Sajūta, ka viņa ir nesaprasta un trūkst enerģijas dzīvot pašai savu dzīvi.
Pēc programmas:
J.
Koučinga programmas tēma: Būt spējīgākam veikt nākamos soļus karjerā par spīti riskiem un nedrošībai, ko tie varētu nest sev līdz.
J. tas bija svarīgi, jo, lai gan viņš ieņēma ļoti augstu vadītāja amatu starptautiskā uzņēmumā, viņš jutās iestrēdzis un nesaskatīja turpmākas attīstības iespējas. Viņam nācās grūti uzturēt savu iekšējo motivāciju, jo lielākais izaicinājumus - nedaudz nīkuļojoša biznesa uzlikšana uz sliedēm - bija sasniegts. Tagad varēja vienkārši sākt baudīt sava darba augļus. Tas neapšaubāmi solīja komfortablus apstākļus, taču savos 38 viņš vēl nebija gatavs iesēsties ērtā dīvānā. Viņam labi padevās riskēt drošos, paredzamos apstākļos, taču gandrīz neiespējami bija veikt soļus nezināmajā.
Pēc programmas:
G.
Koučinga tēma: Būt spējīgākam apstāties, paņemt pauzi pirms nākamajiem soļiem karjerā, lai tie būtu saskaņā ar to, pēc kā es ilgojos sirds dziļumos.
G. tas bija svarīgi, jo viņš vienmēr ir gribējis būt “kaut kas”, ņemot vērā skarbos dzīves apstākļus bērnībā. Līdz šim viņš ar lielu neatlaidību bija sasniedzis visus mērķus, kurus bija sev uzstādījis, taču gaidītais gandarījums izpalika. Viņam tika piedāvāts nākamais lielais karjeras pakāpiens, taču viņš nevēlējās, lai karjera veidotu viņu, bet viņš to veidotu pats. G. māca bažas, ka tas ir kaut kas, jas viņam ir jādara nevis viņš to patiešām vēlas no visas sirds. Turklāt kopš viņš sevi atceras, allaž ir cīnījies ar savu nežēlīgo iekšējo kritiķi, kurš nav ļāvis ne mirkli atlsābt un vienmēr ir mudinājis salīdzināt sevi ar pārējiem, tā lemjot viņu neuzvaramajai perfekcionisma cīņai.
Pēc programmas: